rýchla sms pôžička

Žiadosť o pôžičku

Vybavenie pôžičky cez náš online formulár je bezplatné.

Pre nových zákazníkov je  možnosť požičať si sumu 50 až 500 Eur, ktoré budú zaslané poštovou poukážkou na adresu miesta bydliska. Pre opätovných zákazníkov existuje aj možnosť zaslania väčších čiastok priamo na bankový účet.

Žiadosť o pôžičku

Kto je poskytovateľom sms pôźičky

Poskytovateľom pôžičky je spoločnosť Friendly Finance Slovakia s.r.o..  Spoločnosť je zapísaná v registri veriteľov Národnej Banky Slovenska. (Register subjektov oprávnených poskytovať finančné služby podľa príslušného zákona o spotrebiteľských úveroch).

Friendly Finance Slovakia s.r.o. sp silným/strong> zázením vám zaručuje skvelú službu, jednoduchú žiadosť, bleskovú rýchlosť a špičkový zákaznícky servis.

Medzinárodná skupina  Friendly Finance

je vedúca skupina spoločností poskytujúca rýchle krátkodobé pôžičky s medzinárodnou pôsobnosťou. Vďaka bohatým skúsenostiam zo škandinávskych krajín a trhov strednej Európy Vám dokáže zaistiť perfektný servis rýchlejšie a pružnejšie ako banky či ktokoľvek iný, a to všetko z pohodlia domova.

 

Ako správne vybaviť SMS ÚVER

Krok 1: Pripravte si všetky potrebné dokumenty a údaje, ktoré môžete potrebovať pri vypĺňaní žiadosti, ešte predtým než pristúpite k samotnému vypĺňaniu formulára.
Určite budete potrebovať identifikačný údaj (číslo občianskeho preukazu), platné telefónne číslo a e-mailovú adresu.Ak máte tieto údaje pripravené, vyplnenie žiadosti Vám nezabere viac ako 5 minút. Ešte raz sa uistite o správnosti vyplnených údajov. Každá nepresnosť môže spôsobiť komplikácie pri vybavení a schválení pôžičky.
Krok 2: Vyplňte online formulár.
Online žiadosť je jednoduchá internetová aplikácia, ktorá Vám umožní podať žiadosť o úver bez použitia papiera, alebo faxu. Všetko čo musíte urobiť je správne a pravdivo vyplniť Vaše kontaktné a finančné údaje. Formulár musí mať vyplnené všetky položky označené ako *povinné.
Krok 3: Kontrola vyplnených údajov.
Velmi dôležitá časť celého procesu je kontrola údajov a následná oprava. Podceňovanie tohoto kroku je najčastejším dôvodom neschválenia pôžičky. Preklep v telefónnom čísle, alebo nesprávny údaj v kontaktnej adrese môže znamenať, že Vaša žiadosť je posúdená ako nevyhovujúca, preto kontrole venujte zvýšenú pozornosť.

Krok 4: Odoslanie formulára.

Je to posledný ale dôležitý krok pri vybavovaní pôžičky cez online formulár. Po skontrolovaní vyplnených údajov stačí potvrdiť tlačitko ODOSLAŤ, ktoré je umiestnené na konci aplikácie (žiadosti).
Na záver:
Ako vidíte, žiadosť cez inernet je veľmi jednoduchá, v ideálnom prípade Vám vyplnenie žiadosti zabere 5 min. Vášho času. Ak Vás zaujímaju ďaľšie informácie ohladom čerpania on-line pôžičiek, neváhajte nám napísať, alebo navštívte našu Facebook stránku.
Ak máte záujem o ponuku na pôžičku, vyplňte žiadosť na tejto stránke